Etek

Moda ve giyinmek kadınlar için vazgeçilmez iki kelimeden biridir. Giyim kategorileri arasındaki birçok ürün, kadınların dolaplarının yaz-kış vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu kategorilerden bir tanesi de tartışmasız eteklerdir. Etekler, hem yaz hem kış aylarında hem spor hem abiye kullanımlarında kadınların listelerinin başında yer alır. Eteklerin de birçok çeşidi vardır ve her kadın kendi vücuduna uygun etek modellerini seçmelidir. Sitemizde her bedene uyacak birçok etek tasarımı bulunmaktadır.

Şimdi bunları inceleyelim.

Eteklerimiz deri etek, mini etek, diz boyu etek ve uzun etek olmak üzere 4 kategoride toplanmıştır. Genellikle fantezi giyime uygun olan eteklerimizin hepsi birbirinden şıktır. Önden ya da yandan yırtmaçlı etekler, deri kumaşlı etekler ve süper mini etekler kadınların sıkça tercih ettiği tasarımlarımız arasında yer almaktadır. Süper mini etekler genellikle özel kullanımlar içindir ve vücuduna güvenen kadınlar için son derece seksi bir görünüme sahiptir. Diz boyu eteklerimiz, arkası uzun önü kısa olan modeller arasındadır. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oldukça beğeni toplar. Deri eteklerimiz ise yaz ve kış aylarında kullanılabilen ürünlerimiz arasındadır. Süper mini boylarıyla oldukça dikkat çeken bu etek modelleri, bacaklarını ön planda tutmak isteyen kadınların gözdesidir.

Sitemiz üzerinden sipariş alarak, siparişlerinizi en kısa zamanda ulaştırmak için ustalıkla çalışıyoruz. Online alışverişin fırsatlarından yararlanmak için sizi de sitemizi incelemeye davet ediyoruz. 

İndirim Merry See Siyah Önden Yırtmaçlı Uzun Etek Merry See Siyah Önden Yırtmaçlı Uzun Etek

Merry See Siyah Önden Yırtmaçlı Uzun Etek

ÜRÜN ÖZELLİKLERİMerry See Siyah Önden Yırtmaçlı Uzun EtekÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır. (Etek)Beden: ...
39.90TL 29.90TL
KDVsiz: 27.69TL
İndirim Merry See Siyah Uzun Önden Yırtmaçlı Etek Merry See Siyah Uzun Önden Yırtmaçlı Etek

Merry See Siyah Uzun Önden Yırtmaçlı Etek

ÜRÜN ÖZELLİKLERİMerry See Siyah Uzun Önden Yırtmaçlı EtekÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır. (Etek)Beden: ...
39.90TL 29.90TL
KDVsiz: 27.69TL