Çanta Modelleri

Çantalar, kadınların aksesuar olarak olmazsa olmazlarından biri olarak görülür. Farklı çeşitlerde olabilen çantalar, hem özel hem de günlük kullanımlar için tasarlanır. Sitemizde yer alan kategorilerimiz yardımıyla istediğiniz modelde çantalara ulaşabilirsiniz.

Sitemizin zengin ve dolu kategorileri arasında yer alan kadın giyim seçeneğine girerek, çanta modellerimizi inceleyebilirsiniz. Çanta modellerimiz de kendi aralarında kategorilere ayrılır. Abiye çanta ve omuz çanta olarak adlandırılan 2 grupta, birbirinden şık çantalarımız vardır. Abiye çantalarımız, küçük boyutlardaki pullu ve işlemeleri çantalardır. Abiye çantalarımızın yapımında kullanılan malzemeler kaliteli ve dayanıklı olduğu için çantalarımız da aynı şekilde kaliteli ve dayanıklıdır.

Üstelik piyasadaki benzer çantalara göre fiyatları da oldukça uygundur. Omuz çantalarımız ise, günlük kullanım için daha uygundur ama şık olmaları gerekçesiyle özel günlerinizde de kullanılabilir. Deri, metal işlemeli çantalarımızın siyah, gümüş rengi ve kahverengi gibi renk seçenekleri de vardır. Bu renkler tüm renklerle uyumlu olduğu için tüm kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi alışverişlerin olumsuz yönü olarak görülen kargo ücreti de sitemizde yapılan alışverişlerde alınmamaktadır. Kargonun ücretsiz oluşunun yanında bir de hızlı gönderim imkânı vardır. Ayrıca kargonuzu sık sık kontrol edebilir ve kargo durumuyla ilgili mesajlar da alabilirsiniz. Müşterilerimizle aramızdaki güveni korumak amacıyla özel paketleme ile kargolarınızı teslim alabilirsiniz.

Bu avantajlardan faydalanmak ve çanta modellerimizi incelemek için sizleri sitemizde gezinmeye davet ediyoruz.