Uyku Gözlüğü

 Maalesef bazı insanlar uyuma zorluğu çekerler ve uyku gözlüğü olmadan uyuyamazlar. Uyku gözlükleri gözlerin dinlenmesini ve bu sayede sağlıklı bir uyku çekilmesini sağlar. Sitemizde de uyku gözlüğü seçenekleri yer almaktadır. Bunlardan birini seçerek siz de uzmanların tavsiye ettiği gibi sağlıklı bir uyku düzeni yakalayabilirsiniz.

Sitemizdeki kategoriler arasından iç giyim sekmesinin alt kategorilerinden biri olan uyku gözlüğünü seçerek modellerimize göz atabilirsiniz. Sitemizde yer alan 2 tane uyku gözlüğü, sizlerin rahatlığı açısından özel olarak tasarlanmıştır. İlk uyku gözlüğü tasarımımız, üzerinde angel yani melek yazısı olan siyah üzerine altın rengi işlemeli bir uyku gözlüğü modelidir. Oldukça şık olan bu uyku gözlüğü, pijama ya da geceliklerinizle de siyah renginden dolayı kolaylıkla uyum sağlar. Diğer uyku gözlüğü tasarımımız ise üzerinde mor işlemelerle wildest dream yani çılgın rüyalar yazılı olan siyah uyku gözlüğü modelidir. Bu model de en az diğeri kadar şık ve kullanımı rahat bir modeldir. Özellikle genç yaş gruplarında tercih edilen bu uyku gözlükleri, kullanıldığı günden itibaren düzgün bir uyku geçirmenizi sağlar. Ayrıca uzun yolculuklarda da ışıktan uyuyamayanların en büyük yardımcısı bu uyku gözlükleridir. Bu modeller sayesinde uzun yollarınızı uykusuz geçirmek zorunda kalmayacaksınız.

Online sipariş avantajlarımızdan ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilir, bu uyku gözlüğü modellerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sezon indirimlerimizi de kaçırmayın.

Bu kategoride henüz ürün Yok.