Büstiyer

Büstiyer modelleri kadınların erkekleri etkilemek için kullandığı gizli silahlardan biridir. Bu modellerdeki bir iç çamaşırdan etkilenmeyecek hiçbir erkek de yoktur tabi. Tamamen fantezi ürünü olan ve kullanıcısına şıklık ve seksilik katan Büstiyer modeller sitemizde birbirinden farklı tasarımlarda ve renklerde modelleri ile sizleri beklemektedir. İlişkilerdeki heyecanı yeniden kazanmak ve güzel geceler geçirmek istiyorsanız. Anahtarı bu iç çamaşırlarından geçmektedir. Çünkü ilk etkileme çok önemlidir. Bu iç çamaşırından etkilenmeyecek hiçbir erkek yoktur. Sitemizde bulunan büstiyer modellerinden bazıları şunlardır.

Romantik büstiyer modelleri, Jartiyerli büstiyer modelleri, Kırmızı ve siyah renkler başta olmak üzere her renkte büstiyerler, Kendiliğinden kelepçeli olan fantezi, büstiyer modelleri, Komple dantelli veya ortası dantelli büstiyer modelleri, Transparan, ipli ve zincirli büstiyer modelleri

Daha Şık Daha Seksi Daha Güzel

Bu modellerin dışında daha onlarca model bulmanız mümkündür. Her zevke hitap edecek olan büstiyer modellerinde büyük bedenler de bulunmaktadır. Kaliteli kumaşlar ve özenli tasarımlar sonucu ortaya çıkan bu büstiyer modelleri uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. İçinde kendinizi hem rahat hissedeceksiniz hem de modelin size kattığı özgüveni ve seksi havayı sergileyeceksiniz. Dünyada kadınların en çok tercih ettiği bu fantezi ürünleri ile şimdiye kadar yaşamadığınız farklı geceleri yaşamak mümkün olacaktır. Erkeklerin partnerlerinde en fazla görmek istedikleri büstiyer modellerini sadece sitemizden kolayca alabilir ve yıllarca kullanabilirsiniz. Her erkeğin rüyası her kadının ise şıklığını oluşturan büstiyer modellerine sitemizden bakmadan büstiyer alımına karar vermeyin.

İndirim Merry See Mavi Büstiyer Merry See Mavi Büstiyer

Merry See Mavi Büstiyer

ÜRÜN ÖZELLİKLERİÜrün tek parçadan oluşmaktadır.Merry See Mavi BüstiyerBeden: S,M,L BEDENGöğüs (cm)Be...
99.90TL 79.90TL
KDVsiz: 73.98TL