Büstiyer

Büstiyer modelleri kadınların erkekleri etkilemek için kullandığı gizli silahlardan biridir. Bu modellerdeki bir iç çamaşırdan etkilenmeyecek hiçbir erkek de yoktur tabi. Tamamen fantezi ürünü olan ve kullanıcısına şıklık ve seksilik katan Büstiyer modeller sitemizde birbirinden farklı tasarımlarda ve renklerde modelleri ile sizleri beklemektedir. İlişkilerdeki heyecanı yeniden kazanmak ve güzel geceler geçirmek istiyorsanız. Anahtarı bu iç çamaşırlarından geçmektedir. Çünkü ilk etkileme çok önemlidir. Bu iç çamaşırından etkilenmeyecek hiçbir erkek yoktur. Sitemizde bulunan büstiyer modellerinden bazıları şunlardır.

Romantik büstiyer modelleri, Jartiyerli büstiyer modelleri, Kırmızı ve siyah renkler başta olmak üzere her renkte büstiyerler, Kendiliğinden kelepçeli olan fantezi, büstiyer modelleri, Komple dantelli veya ortası dantelli büstiyer modelleri, Transparan, ipli ve zincirli büstiyer modelleri

Daha Şık Daha Seksi Daha Güzel

Bu modellerin dışında daha onlarca model bulmanız mümkündür. Her zevke hitap edecek olan büstiyer modellerinde büyük bedenler de bulunmaktadır. Kaliteli kumaşlar ve özenli tasarımlar sonucu ortaya çıkan bu büstiyer modelleri uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. İçinde kendinizi hem rahat hissedeceksiniz hem de modelin size kattığı özgüveni ve seksi havayı sergileyeceksiniz. Dünyada kadınların en çok tercih ettiği bu fantezi ürünleri ile şimdiye kadar yaşamadığınız farklı geceleri yaşamak mümkün olacaktır. Erkeklerin partnerlerinde en fazla görmek istedikleri büstiyer modellerini sadece sitemizden kolayca alabilir ve yıllarca kullanabilirsiniz. Her erkeğin rüyası her kadının ise şıklığını oluşturan büstiyer modellerine sitemizden bakmadan büstiyer alımına karar vermeyin.

İndirim Merry See Beyaz Seksi Korse Bustiyer Merry See Beyaz Seksi Korse Bustiyer

Merry See Beyaz Seksi Korse Bustiyer

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Merry See Beyaz Seksi Korse Bustiyer Ürün 1 Parçadan Oluşmaktadır. Beden: S,M...
99.90TL 89.90TL
KDVsiz: 83.24TL
İndirim Merry See Deri Şık Büstiyer Merry See Deri Şık Büstiyer

Merry See Deri Şık Büstiyer

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Merry See Deri Şık Büstiyer Beden: Standart (esnek S,M,L bedenlere uygundur) ...
29.90TL 24.90TL
KDVsiz: 23.06TL