Babydoll iç giyim modelleri

Babydoll kadınların en çok tercih ettiği erkeklerin ise en fazla beğendiği iç giyim modelleri arasında olmaktadır. Farklı tarzlarda ve renklerde olması, etkileyici ve kışkırtıcı bir giyim modeli olmasından dolayı çokça tercih edilen Babydoll modellerini sitemizden birbirinden farklı renklerde ve modellerde bulmanız mümkündür. Babydoll modeller özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen iç giyim modelleri olmaktadır. Vücudu saran ve farklı bir hava katan bu modeller ile ilişkilere daha da heyecan geleceği gibi bayanlar bu modellerde kendilerini daha da rahat hissedecektir. Özellikle vücudu ön plana çıkaran babydol modeller vücutlarına güvenen bayanların ilk tercihi olmaktadır. Sitemizde bulunan bazı babydoll modelleri ise şunlardır.

Mor, pembe, siyah ve kırmızı renklerde saten babydoll modelleri, Dantelli babydoll modelleri, Fileli babydoll modelleri, Püsküllü ve kollarında aksesuar bulunan modeller, Hemşire, öğrenci ve hizmetçi gibi fantezi babydoll modelleri, Kombinezon babydoll modelleri, Kesik çizgili, desenli, zincirli ve ipli babydoll modelleri

İçinizdeki Eksikliği Tamamlayacak Olan İç Giyim Modelleri

Her tarza ve her isteğe göre uyum sağlayacak ola birbirinden değişik bu babydoll modellerine sadece sitemizden sahip olabileceksiniz. Kaliteli kumaşlardan ve özgün tasarımlardan elde edilen bu babydoll modelleri kendinizi şimdiye kadar hiç iyi hissetmediğiniz kadar mükemmel hissedeceksiniz. Birçok kadının ilk tercih sırasında olan babydoll iç giyim modelleri sizi de etkileyecek ve etkisinden uzun süre bırakmayacak. 

İndirim Merry See Seksi Babydoll

Merry See Seksi Babydoll

ÜRÜN ÖZELLİKLERİMerry See Seksi BabydollÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Beden: Standart (esnek S,M,L b...
59.90TL 47.90TL
KDVsiz: 44.35TL