Göğüs Ucu Kapatıcı

Fantezi ürünleri arasında en çok tercih edilen göğüs ucu kapatıcı ürünleri her bayan tarafından tercih edilmektedir.. Sadece göğsün uç bölgesini kapatan ve diğer bölümleri açıkta bırakan iki parçadan oluşan bu modeller ile küçük sürprizler yapabilirsiniz. Vücuttaki küçücük bir aksesuar bile karşı tarafı etkilemekte yeterli olabilmektedir. Bu bazen bir eldiven, bazen bir çorap bazen de bu şekilde üretilen göğüs ucu kapatıcıları ile olmaktadır. Herhangi bir beden sorunu olmadan her göğüs ölçüsünde rahatlıkla kullanılan göğüs ucu modellerinden bazıları şu şekillerde olmaktadır.

Deri modelli göğüs ucu kapatıcılar, Kumaş ve silikon malzemelerden üretilen modeller, Gül şeklinde olan göğüs ucu modelleri, El şeklinde olan modeller, Kalp tasarımında olan göğüs ucu modelleri, Fiyonklu ve sarkan pinpon toplu modeller, Her renkte bulunan göğüs ucu kapatıcılarda genelde siyah ve kırmızı renkler en çok tercih edilmektedir. Öpücük modellerinde olanlar ve dantelli tarzda bulunan göğüs ucu kapatıcılar, Zincirli göğüs ucu kapatıcıları.

Göğüslerin En Seksi Hali

Daha birçok modelde ve tasarımda olan göğüs ucu kapatıcı çeşitlerine sitemizden kolaylıkla alabilir ve en özel anlarınızı unutulmayacak anlara dönüştürebilirsiniz. Tamamen kaliteli ve hijyenik malzemeden yapılmış olan bu ürünlerin tene hiçbir zararı dokunmamaktadır. 

İndirim Merry See Gelin Göğüs kapatıcı

Merry See Gelin Göğüs kapatıcı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Seksiligi ön plana çıkartır. Ürün iki adet gögüs ucu kapatıcıdır......
24.90TL 19.90TL
KDVsiz: 18.43TL
İndirim Merry See Pembe Seksi Göğüs Ucu Kapatıcı

Merry See Pembe Seksi Göğüs Ucu Kapatıcı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Seksiligi ön plana çıkartır. Ürün iki adet gögüs ucu kapatıcıdır......
24.90TL 19.90TL
KDVsiz: 18.43TL
İndirim Merry See Zincirli Göğüs Ucu Kapatıcı

Merry See Zincirli Göğüs Ucu Kapatıcı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİSeksiligi ön plana çıkartır.Ürün iki adet gögüs ucu kapatıcıdır......
24.90TL 19.90TL
KDVsiz: 18.43TL