İç Giyim

Yazar: admin İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-10-10 Görüntülenme: 1741 Yorum: 0

İç giyim kadın ya da erkek fark etmeksizin çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dış giyim alışverişinden çok daha hassas bir durumdur çünkü bunlar teninize ve hassas bölgelerinize direk temas eden ürünlerdir.

İç giyim kadın ya da erkek fark etmeksizin çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dış giyim alışverişinden çok daha hassas bir durumdur çünkü bunlar teninize ve hassas bölgelerinize direk temas eden ürünlerdir. Hem de kıyafetlerinizin altından belli olduğu için iç çamaşırlarınızın dış giyiminizle de uyumlu olmaları gerekir. İç giyim denince akla yalnızca sutyen ve külotlar gelmemelidir. Örneğin korseler de iç giyim ürünü sayılır ve bir çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu korseler hem vücudun kusurlarını toplar hem de kıyafetlerin altından pürüzsüz bir ince görünüm yaratılmasına yardımcı olur. Hatta elbiselerin altına giymek için korseli külotlarla bitişik uzun çoraplar da üretilmekte ve kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Erkek iç giyimi ise boxer külotların yanı sıra atletleri de kapsar.

Gömleklerin altından belli olan beyaz atletler klasik olsa da hoş olmayan bir görüntüdür hatta çoğu zaman bu duruma dikkat edilir ve bu yüzden ten rengi atletlerin tercih edilmesi daha çok önerilir. Bu ten rengi atletlerin de ince dikiş yerlerine sahip olması önerilir. Dikişsiz iç çamaşırları bayanların da pantolonların altında çok sık kullandığı ürünler. Özellikle açık renk pantolonların altında belli olmadıkları için iç çamaşırı olarak ya dikişsiz ten rengi ya da pantolon ile aynı renkte külotlar ya da yine rengi belli olmayacak şekilde tangalar tercih edilir.

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: