İç Çamaşırı

Yazar: admin İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-10-10 Görüntülenme: 1609 Yorum: 0

Kadınlar giyim kuşam konusunda en ufak ayrıntıya bile büyük bir titizlikle yaklaşırlar ve bu konularda her türlü gelişmeyi yakından takip ederler.

Kadınlar giyim kuşam konusunda en ufak ayrıntıya bile büyük bir titizlikle yaklaşırlar ve bu konularda her türlü gelişmeyi yakından takip ederler. Giyim kuşam denilince aklınıza hemen dış giyim seçenekleri geliyor olabilir fakat iç giyim kadınların hayatında çok daha büyük bir yere sahiptir. Çünkü giyinmek içerden başlar ve hanımlar iç çamaşırı seçeneklerini bile en uyumlu şekilde halletmeyi amaç edinmişlerdir. Hatta renkleri kullanırken ilk önce iç çamaşırları ile uyumlu olmasına dikkat ederler ki, dışarıdan bakıldığı zaman herhangi şekilde saçma bir görüntü oluşmasın. İç çamaşırı seçimi bir kadının tüm kıyafetini daha uyumlu gösterebildiği gibi, çok da komik bir hale getirebilir. Örneğin yanlış sutyen veya külot seçimi kıyafeti çekilmez bir hale getirebilmektedir.

Dikişleri belli olan bir külot ile etek giymek her zaman çok risklidir. Yada göğüs yapısı ile uyumlu olmayan bir sutyen sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Bu yüzden iç çamaşırının rengi ve modeli kadar vücut yapınıza uygun olup olmadığı da önemlidir.
İç çamaşırı giymek hanımlar zevk meselesidir fakat erkekler için çok daha önemlidir. Eşlerine olan ilgilerinin canlı olması ve vücutlarının güzelliklerinin ortaya çıkması bir erkeği her zaman çok fazla heyecanlandırır. Bu yüzden de erkekler özel günlerde en sevdikleri iç çamaşırı renklerini ve modellerini hanımlarına hediye etmeyi çok severler. Bu sayede hem onları mutlu eder hem de yatak odalarına biraz daha farklı heyecanlar katmış olurlar. Eğer sizde hediye edebileceğiniz yada severek kullanabileceğiniz iç çamaşırı modelleri arıyorsanız sayfamızın iç çamaşırı resim galerisini ziyaret edebilirsiniz. 

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: