Sexsi İç Çamaşırları

Yazar: admin İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-10-04 Görüntülenme: 1080 Yorum: 0

İç çamaşırları yatak odasına hareket katmak isteyen kadınların ve kendilerini güzel ve çekici hissetmek isteyen kişilerin üzerinde en çok kafa yordukları konuların başında geliyor.

İç çamaşırları yatak odasına hareket katmak isteyen kadınların ve kendilerini güzel ve çekici hissetmek isteyen kişilerin üzerinde en çok kafa yordukları konuların başında geliyor. Sexsi bir görünümü doğru bir iç çamaşırı tercihi yapıldığı takdirde kolayca yakalamak mümkün. Bunun için öncelikle doğru rengi tercih etmelisiniz. Kırmızı her zaman en çekici renktir. Siyah asilliği ve vücudunuzun kusurlarını kapatması ile, mor ise gizemli tonuyla sexsi bir görünümü sağlıyor. Ancak bej, krem gibi zaten vücut tonuyla benzer olan renklerden kaçınmanız gerekiyor. Bu renkler teninizi ortaya çıkarmak yerine daha da kapatacaktır. Ayrıca bu tonlar selülitler, yara izleri gibi kimi vücut kusurlarını da daha çok ortaya çıkarırlar.

Sexi iç çamaşırları için bir diğer püf nokta da üzerindeki detaylardır. Danteller ve kurdelelerle süslenen iç çamaşırları gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Eğer beyaz tenli bir insansanız, iplerle bağlanan ya da bantlarla birleştirilen sutyen ve külot takımlarını da değerlendirmeye almanız önerilir. Ancak iç çamaşırı seksilik için en önemli unsur olsa da tek başına bazen yeterli olmayabilir. Böyle zamanlarda görünümünüze çamaşırlarınız ile uyumlu saç bantları ya da çoraplar da eklemeniz gerekebilir. Bu aksesuarların da iç çamaşırlarınızın önüne geçmemesi gerekir. Örneğin saç bandınız ince olmalı ve saçlarınızı kapatmamalıdır. Çoraplarınız da iç çamaşırlarınızla aynı renkte veya uyumlu renklerde olmalı ve uyumu yakalamanızı sağlamalıdır. Bu çorapları bir jartiyerle tamamlamak da doğru bir seçim olacaktır.

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: