Seksi İç Giyim

Yazar: admin İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-10-01 Görüntülenme: 628 Yorum: 0

Seksi iç giyim artık eskisi gibi yalnızca iç çamaşırları üzerinden değerlendirilen bir durum değil.

Seksi iç giyim artık eskisi gibi yalnızca iç çamaşırları üzerinden değerlendirilen bir durum değil. Bu iç çamaşırını tamamlayan ürünlere çok önem veriliyor. Örneğin jartiyerler çok rağbet gören giyim ürünleri. Birer kopça ve ya ip gibi ürünlerle alt iç çamaşırına bağlanan çoraplara jartiyer adı verilir. Bu çoraplar genellikle uzun bacakları olan kadınlarda çok güzel durur ve seksi bir hava yaratır. Jartiyerler eskiden yalnızca siyah, file gibi klasik desenlerde üretilirken artık her çeşit ürününü bulmanız mümkün. Örneğin leopar desenli başlayıp ayak bileği yakınında fileye dönen ya da sutyen ürün ile uyumlu tasarlanan parçalar mevcut.

Bir diğer seksi giyim yan ürünü ise pelerin tarzı yelekler. Bu yelekler, geceliklerden farklı olarak önü açık üretiliyor. Birer düğme ve ya ip yardımı ile istendiği zaman önü az miktarda kapatılıyor. Yelekler genellikle transparan kumaş ile üretiliyor ve bu durumda ana amaç dikkati sutyene çekmek oluyor. Kimi zaman kısa yelekler de kullanılabilir. Göğüslerin hemen altında biten bu yelekler de çok tercih edilen ürünler arasında.

Kadınların en çok sevdiği seksi iç giyim ürünü ise tanga. G-string ürünlerden daha rahat olması ve slip şeklindeki alt iç çamaşırlarına göre daha kolay kullanım sağlaması tangayı en beğenilen ürün haline getiriyor. Tanga alırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Biraz büyük ya da biraz küçük bile olsa üzerinizde şık durumu yakalamanız çok zorlaşabilir.

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: