Vücut Çorabı

Yazar: admin İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-09-27 Görüntülenme: 692 Yorum: 0

Bir fetiş giysisi olarak hayatımıza giren sonrasında ise her geçen gün yayılarak neredeyse her kadının gardolabında yer alan vücut çorapları fantazi gecelerinin vazgeçilmezi halini aldı.

Bir fetiş giysisi olarak hayatımıza giren sonrasında ise her geçen gün yayılarak neredeyse her kadının gardolabında yer alan vücut çorabı fantazi gecelerinin vazgeçilmezi halini aldı. Pek çok fantazi ürününün aksine öncelikle ulaşılabilir, neredeyse he iç çamaşırı satan mağazada bulabileceğiniz bir ürün. Ayrıca fiyat olarak da yine herkesin rahatça alabileceği fiyatlarda. Bu da sanırım bu kadar hızla herkesin hayatına girebilmesinin en büyük nedenlerinden. Her geçen gün farklı ve yeni modelleri çıkan vücut çorabı kadınlara ekstra bir seksilik kattığı gibi erkekler üzerinde de oldukça güçlü bir etkiye sahip. Zaten eskiden beri file ve desenli çoraplara karşı zaafları olan ve bunu çağrısı olarak gören erkekler için vücut çorapları çıldırtıcı bir etkiye sahip.

Kırmızı, beyaz ve siyah gibi renk seçeneklerine sahip olan vücut çorapları içerisinde en çok tercih edilenler siyah file olanlar. İkinci sırayı ise kırmızı vücut çorapları alıyor. Şöyle ateşli bir gece geçirmek ilişkinize/evliliğinize renk katmak istiyor birlikte olduğunu adamı çıldırtmayı hedefliyorsanız işte tam aradığınız giysi. Altına uygun renkte giyeceğiniz topuklu ayakkabılar ile seksapelinizi daha da arttırabilir ve karşı konulmaz bir kadın olabilirsiniz. Saç ve makyaj detaylarını da unutmayın bunların hepsi tamamlayıcı parçalar. Dağınık bir saç bakımsız bir surat ve yalın ayakla çorabını göğsüne kadar çekmiş bir kadın görünümünde kalabilirsiniz ve sanırım bu planladığınız her şeyi boşa çıkartır. Eğer bunu mağazalardan almaya utanıyorsanız İnternet üzerinden de pek çok farklı vücut çorabı modelleri bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Renkli geceler için harekete geçme vakti.

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: