Seksi İç Çamaşırları

Yazar: admin İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-09-23 Görüntülenme: 648 Yorum: 0

Seksi iç çamaşırı denince akla genellikle kadın iç çamaşırları gelmektedir. Pek çok farklı model ve kumaşlarla üretilen birbirinden seksi iç çamaşırı modelleri kadınlara kendilerini iyi ve seksi hissetme imkanı veriyor.

Seksi iç çamaşırları denince akla genellikle kadın iç çamaşırları gelmektedir. Pek çok farklı model ve kumaşlarla üretilen birbirinden seksi iç çamaşırı modelleri kadınlara kendilerini iyi ve seksi hissetme imkanı veriyor. Aynı zamanda ilişkileri de canlandıran bir etkisi olduğunu kabul etmek gerekir.

Öncelikle seksi iç çamaşırı dendiğinde ilk akla gelen dantel ve tül iç çamaşırlarından bahsedelim. Tanga veya slip modelleri olan külotlar ile yine dantel kullanılarak yada tül kumaşlardan yararlanılarak yapılan sutyenler kurdeleler ilave edilerek daha da çekici bir hale getirilmiş o iç çamaşırları ağırlıklı olarak kırmızı ve siyah renklerden oluşmakta. Bunun yanı sıra taşlı işlemeli iç çamaşırları da son derece seksi bir görünüm vermekte ve ve özellikle de şatafatlı giysilerden hoşlananlar için uygun bir tercih olmakta. Son bir kaç yıldır moda olan korseli iç çamaşırları da hem vücudu şekillendirmesi hem de görünüşü ile son derece seksi tercihler arasında. Tabi burada kasdettiğimiz baçalı don tarzı korseler değil ipli, eski dönem kadınlarının belini ince göstermek için kullandıkları daha ziyade gelinlik nişanlık gibi kıyafetlerde kullanılan korseler. Seksi iç çamaşırlarını sayıp da modası asla geçmeyen jartiyerleri saymazsak sanırım bu büyük bir haksızlık olacaktır. Jartiyerli iç çamaşırlarında genellikle beyaz ve kırmızı renklerin tercih edildiği görülmekte. Seksi iç çamaşırı modelleri içerisinde son olarak söz etmeden geçemeyeceğimiz bir diğer model ise deri iç çamaşırları. Deri kumaş kullanılarak üretilen modeller özellikle deriye karşı seksüel zaafı olan kişiler için adeta seks sembolü denilebilir.

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: