Sütyen

Yazar: text_none_author İlgili Alanı Oluşturulma Tarihi: 2015-09-17 Görüntülenme: 602 Yorum: 0

Kadınların en önemli iç çamaşırıdır sütyenler. Temel amacı göğüslerin sallanmalarını önlemek ve göğüs uçlarını gizlemek olsa da bu amacın dışında daha birçok faktörü vardır sütyenlerin

Kadınların en önemli iç çamaşırıdır sütyenler. Temel amacı göğüslerin sallanmalarını önlemek ve göğüs uçlarını gizlemek olsa da bu amacın dışında daha birçok faktörü vardır sütyenlerin. Sütyen kadının en hassas bölgelerinden biri olan göğüslerine takılacağı için alırken dikkatli olmakta vardır. Öncelikle göğüslerinizi havasız bırakacak yada aşırı terletecek modellerden kesinlikle uzak durmalısınız hanımlar. Bu terleme hem enfeksiyon hem de pişiğe neden olabilir ve yaşayanlar bilir ki o pişik pek de güzel bir duygu değildir. Bunun yanı sıra alacağınız sütyenin göğüslerinizi ve sırtınızı sıkıştırmaması gerekir. Bu kan dolaşımınızı olumsuz etkiler üstelikte size rahatsızlık verecektir.

Bedeninizden büyük sütyen de sürtünme ve tahriş yapabilir bu nedenle alırken aman dikkat bedeninize uygun olanı alın. Cazibesine kapılıp aman biraz sıkacak yada biraz bol olacak ama ne yapayım çok güzel diyerek sütyen almayın. Zaten özellikle bedeninize küçük gelecek olan sütyenler kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Küçük göğüslü kadınların genellikle destekli sütyenler tercih ettiği ortada fakat bunu yaparken çok abartılı olanları seçmek göğüs yapınızda bozulmalara neden olabilir bu nedenle de daha makul ölçülerde bir sütyen seçmeniz daha uygun olacaktır. Büyük göğüslü kadınlar için ise önerimiz toparlayıcı sütyen kullanmaları olacaktır. Küçük beden sütyen alarak göğüslerini içine sıkıştırmaları son derece sağlıksız ve deforme edicidir. Aldığınız sütyenleri kullanmadan önce mutlaka yıkamayı ihmal etmemeniz yine sağlığınız açısından önemli faktörlerden bir tanesi Bir de sütyeninizi yıkarken özel çamaşır toplarından kullanmanız sütyenin bozulmasını engelleyecektir.

Etiket:

Yorum Yaz

Kodu Doğrula: